• +90545 950 01 03
Mfs Rent A Car Çorlu
MENÜ
Araç Kiralarken Dikkat
Anasayfa Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç Kiralamada Dikkat Edilen Noktalar

Günümüzde internette binlerce araç kiralama sitesi var. Sadece birkaç tıklamayla her yerde rezervasyon yapabilirsiniz. Bu bağlamda Mfs Filo Rent A Car firmamızdan araç kiralarken aklınızda bulundurmanız gereken önemli durumların hepsi sunulmaktadır. Bu durumda araç kiralarken nelere dikkat etmeliyim diyen bir kişi kiralama hizmetlerinden kolayca faydalanmaktadır.

Kısaca bir kaç madde ile içeriği özetleyecek olursak:

  • Aracın bakımlarının yapılıp yapılmadığı öğrenilmeli.
  • Araç kaskosu ve sigorta detayları bilinmeli.
  • Kullanacağınız mesafe veya zamana göre yakıt durumunu hesaplamalısınız.
  • Mevsime göre lastik takılı olup olmadığı kontrol edilmeli.
  • Araç teslim etme saati öğrenilmeli.

Araç Kiralamada Uygun Aracın Seçimi

Araç kiralama hizmetlerinde özellikle valiz sayısına ve boyutlarına dikkat ediliyor. Müşterilerin seçeceği arabanın modeli bagajına uygun olarak önerilmektedir. Bu durumda, seçim yapılacak olan modelin birkaç örneğine bakmak faydalı olabilir.

Ayrıca kiralama hizmetlerinde sizi asfalt yollardan, başka türlü erişemeyeceğiniz yerlere götürecek bir araba seçmek istediğiniz zaman en uygun seçenekler bulunuyor. Kışın bir dağa ya da taşlık bir yere gidecekseniz dört tekerlekten çekişli araç kiralamak istediğiniz zaman da bütün araba çeşitleri mevcuttur.

Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gereken Faktörler

Araç kiralama şirketi kiralama dışında temel sigorta hizmeti de sağlar bu son derece önemlidir. Aynı zamanda kiralama hizmetlerinde onlarca farklı formül sunuluyor. Saate göre, haftaya göre, aya göre, sınırlı kilometre ve sınırsız kilometre ile, tam yakıt hizmeti fiyata dahil veya hizmet hariç gibi seçenekler bulunuyor.

Bu durumda araç kiralarken nelere dikkat etmeliyim sorusuna cevap, özel ihtiyaçlarınız yoksa daha uygun hizmetleri seçerek fiyatı daha uygun hale getirebilirsiniz. Araç kiralama hizmetinden faydalanmak istediğiniz noktada sözleşmeyi imzaladığınızda konuşmak, anlamak, maliyetleri öğrenmek ve hatta modeli değiştirmek için hala zamanınız olduğunu unutmayın.

Araç kiralama hizmetlerinde en çok dikkat edilen konu aracın sağlam ve uzun yola dayanıklı olmasıdır. Bu noktada teknik özellikleri ve aracın zamanında bakımının yapılıp, yapılmadığı kontrol edilmekte ve her ay rutin bakımları yapılmaktadır.

araç kiralarken dikakt edilmesi gerekenler
0%